Hledáme schopné IT odborníky

O nás

Společnost Webovia založil v roce 2007 Michal Kyselica, zkušený Java vývojář a Solution Architect, který se jako kontraktor účastnil množství projektů v ČR i v zahraničí.

Na základě svých bohatých zkušeností se rozhodl založit společnost, která by fungovala především jako prostředník mezi poptávkou po flexibilní pracovní síle na straně klienta a nabídkou na straně kontraktorů.

Podobné společnosti sice již na trhu byly, nicméně jejich služby se orientovaly hlavně na nábor zaměstnanců a kontrakting byl brán spíše okrajově.

Díky profesním zkušenostem a dobré znalosti trhu se postupně podařilo vybudovat společnost, která se orientuje primárně na kontrakting - poskytování IT služeb formou flexibilního pracovního úvazku (více zde).

Cílem společnosti Webovia je budovat dlouhodobé, oboustranně výhodné partnerství s našimi zákazníky.

Základem pro úspěšné splnění našeho cíle bylo a je především transparentní a férové jednání a samozřejmě prokazatelné výsledky.

Stavíme při tom jak na kvalitě a prověřené spolehlivosti našich konzultantů, tak i na rozumné cenové politice respektující současný stav trhu IT služeb.

Webovia v bodech:

  • Poskytování služeb v oblasti vývoje software, recruitingu, headhunting, náboru IT specialistů od roku 2007.
  • Zaměření na domény: bankovnictví / finanční služby, IT/telekomunikace, energetika a státní správa.
  • Dlouhodobé zkušenosti našich konzultantů z působení na projektech ve výše uvedených odvětvích.
  • Vyhledání vhodných kandidátů pro náročné pracovní pozice i na HPP.
  • Konzultační činnost v oblasti vývoje SW a náboru.

Naši vybraní klienti