Hledáme schopné IT odborníky

Pro firmy

Webovia je česká IT společnost se širokou působností především ve finanční, IT/telekomunikační a energetické doméně. Svou činností se mimo jiné snažíme uspokojit poptávku po zkušených IT specialistech. Orientujeme se především na kontraktory, vysoce specializované IT odborníky, preferující flexibilní spolupráci na projektové bázi.

Hledáme specializované odborníky

Specializujeme se především na SW vývojáře a Architekty (Java, C#/.NET, PHP, Oracle PLSQL), Analytiky (IT, Business), Testery a Test Analytiky (manuální a automatické testování) a Projektové manažery. Jsme schopni dodat i IT specialisty s jiným zaměřením, dle potřeb dané společnosti. Vyzkoušejte nás a zadejte nám vaši aktuální poptávku prostřednictvím poptávkového formuláře.

Poskytujeme profesionály pro důležité firemní projekty

Spolupracujeme s partnerskými společnostmi na mnoha klíčových projektech, do kterých poskytujeme své volné kapacity formou bodyshopu. Máme zkušenosti s poskytováním profesní pomoci propouštěným zaměstnancům našich partnerů a klientů v rámci služby Outplacement.

Více než 5 let na trhu

Webovia je na českém trhu od roku 2007 a vybudovala si již pověst důvěryhodného a spolehlivého dodavatele komplexních technických řešení a zkušené pracovní síly.

Naším cílem je udržovat a dál vytvářet dobré jméno společnosti a navazovat další obchodní vztahy a partnerství vedoucí k všestranné spokojenosti. Rádi spolupracujeme s lidmi, pro které je hlavní kvalitně odvedená práce, otevřené a férové jednání a spolehlivost.

Webovia v bodech:

  • Pět let zkušeností s poskytováním IT a náborových služeb v České Repulice a jiných zemích Evropské Unie.
  • Výborná znalost českého IT trhu a především trhu s kontraktory.
  • Naši kontraktoři se účastní klíčových a komplexních projektů v různých doménách.
  • Poskytování IT specialistů formou bodyshopu, nebo klasického zaměstnaneckého poměru.
  • Pomoc s nalezením nového uplatnění propouštěným zaměstnancům.
  • Konzultační služby v oblasti vývoje software a náboru zaměstnanců.
  • Slušnost, spolehlivost, spokojenost.

Naši vybraní klienti